קנופף-בורוכוביץ ד"ר עדי וד"ר משה
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841866
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שתלים דנטליים

 
שתלים דנטלים משמשים הינם פתרון קבוע לחוסר שן-אם בצורה מולדת או שנעקרה מאיזו שהיא סיבה אחרת. במקרים של חוסר מרובה של שיניים מתקינים מספר שתלים ע"מ לכסות את המרווח שקיים "של השיניים החסרות" וזאת בהתחשב בשיקום העתידי של הפה. פה כבר נלקחים בחשבון את דרישת המתרפא ואח"כ מבצעים התאמה לצורת החיוך, גודל השיניים הקיימות מיקום החניכיים, השפתיים והלשון.

במרפאתנו כל מתרפא מועמד להשתלה רק בסיום ועדת רופאים של ד"ר בורוכוביץ משה. רק לאחר שייבדק ושיימצא מתאים ע"י ד"ר קנופף בורוכוביץ, מומחית ברפואת הפה והמומחה פה ולסת, יופנה לשלב השני והתאמתו באמצעים הרדיולוגיים והדמייה של ההשתלה ליצירת סד ממוחשב שבאמצעותו כבר מתקבל צורת השיקום הסופי.
 
יש מספר דרכים לשיקום לסתות:
  • פיזור מדויק של בין 8-10 שתלים בלסת והרכבה של שיניים זמניות לשיקום מערך השרירים הלחיים והמיקום נכון של הלשון –כל זה ליצירת חיוך דיבור ולעיסה נכונה. לאחר המתנה של כ- 6 חודשים מעבר לשיניים קבועות.
  • שימוש בשתלים מוטים – מספר שתלים נמוך יותר המונח באופן מדויק באמצעות סד השתלה ממוחשב אישי. אך לכך יש תנאים מאוד מגבילים של לסת המתרפא המיועדת לשיקום. במצבים אחרים של שימוש במספר קטן של שתלים ניתן לאחוז תותבות שלמות על מנת שלא יזוזו בפה המתרפא – מיועד בד"כ למחוסרי עצם וחניכיים-דבר שיעלה את איכות החיים
  • שתל בודד – משוקם בהברגת הכתר אליו באמצעות מבנה ייחודי ממוחשב
 
יש לזכור: אזור מחוסר שיניים יגרום לתזוזת שיניים, לכיוון של חוסר השן, מה שיביא לאובדן תמיכה ושיניים נוספות יזוזו בהמשך החיים.

במצבים רבים אנו עדים לתזוזת שיניים שמביאה לאיבוד קו האמצע של השיניים החותכות הקדמיות, דבר שמשבש את כל האסטטיקה של הפנים, ואיבוד החיוך שיהיה צורך לתקנו בשימוש בציפויי חרסינה (למינייט). או במילים אחרות 0 עלויות יקרות נוספות וזמן נוסף לטיפולי שיניים.

תהליך ההשתלה הוא מהיר יחסית לטיפולי שיניים אחרים.

לעיתים יהיה מלווה במספר תפרים שיהיה צורך להסירם בביקור קצר נוסף.
כיום יש לנו אמצעים לבדוק את יציבות השתל בזמן ההשתלה-דבר שמנבא לנו את תהליך ההחלמה והתחלת השיקום לרוב נע בין 3-6 חודשים (או קצר יותר תלוי בעצם שבה מותקן השתל).
"שיניים ביום אחד"- גם זה מתבצע במרפאתנו –תלוי מצב העצם והתחשבות מלאה באסטטיקה שתתקבל ביצוע ההשתלה בבוקר, ולקראת אחר הצהרים המתרפא חוזר למרפאה לקבלת השיקום הזמני לתקופה של כ- 3 חודשים.

ביצועים מסוג זה חייבים להיות תנאים מאוד טובים התחלתיים ואם תוכנית הטיפול היא מכוונת למספר רב של שתלים יהיה צורך במחויבות המתרפא לשמירת היגיינה מתאימה ואז השיקום יהיה לאחר מספר ימים.

במהלך ההחלמה יש לשמור על תנאי הגיינה מצוינים. במידת הצורך, השיננית במרפאה מדריכה ומגבה את הניקיון של האזור ויוצרת שיתוף פעולה עם המתרפא להצלחת הטיפול.

במרפאתנו משתמשים אך ורק בסוג שתלים אמריקאים, עם הוכחת יציבות של 15 שנה –ע"פ מחקרים שנעשו. אלה שתלים יציבים מאוד, כאשר העיקרון הראשי של החברה הוא בציפוי השתל עם חומר המעודד בניית עצם מיד עם השתלתו. שיטה זו מותאמת מאוד גם לחולים מורכבים מאוד-לאור היציבות הראשונית שמתקבלת ושמעלה את סיכויי הקליטה של השתל ללא נסיונות חוזרים.

שתלים של ZIMMER נותנים מענה גם לאזורים אסטטים-קדמיים.
 
 
 
 
 
לפגישת ייעוץ חינם השאירו פרטים