קנופף-בורוכוביץ ד"ר עדי וד"ר משה
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841866
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שיקום הפה

 
שן שעברה טיפול שורש זקוקה לכתר מאחר ואיבדה את צבעה הטבעי, ונגרם חוסר התאמה אסטטי עם השיניים הסמוכות לה. בלי כתר נוצר מצב שמפסיקים לחייך או סוג של "זברה" בין כלל הצבעים בפה.

אם הגעת למצב בו אתה מפסיק לחייך בעקבות החלפת צבע שן –לרוב זה נגרם לשן שזקוקה לכתר אם בעקבות טיפול שורש ותיק או לחלופין עששת נרחבת שמשתקפת דרך קירות שן דקות מאוד ושבירות או חבלה ישנה/ותיקה.

אצלנו במרפאה נשים סוף לכך-ביצוע הכתרים מתאפשר באיסוף נתונים דיגיטלי וצילומי פוטו של השן והפה כולו, והעברת נתונים אלה למעבדת השיניים. במעבדה תעשה אנליזה לכל המידע הזה ויכינו שן שמתאימה בצבעה וגודל מתאימים לכל מרקם הפה בצורה מדויקת ע"פ דרישות המתרפא ולשביעות רצונו המלאה.

הכתרים שאנחנו מבצעים הם על בסיס זירקוניה גם לשיניים קדמיות וגם לשיניים אחוריות. עצם ביצוע כתר מסוג זה יוצר מראה טבעי של שן בהשוואה לכתרים שבסיסם מתכתי ולא ולכן לא מאפשר להגיע ליצירת אומנות שכזו. בעתיד נמנע מצב שבו יראה בחניכיים פס שחור מעל שולי הכתר.

התאמת חומר הזירקוניה לחניכיים הוא מצוין ומונע דלקות חניכיים, הצמדות של חיידקים מסביב הכתר ואי הצמדה של שיירי מזון אליו - מה שתורם לאיכות חיים משופרת לאורך חיי הכתר. אחד היתרונות הבולטים של כתרי זירקוניה הוא מניעת אלרגיות לאלו הרגישים למתכות או כל סוג אחר של "גוף זר"-התאמה מושלמת.

ביצוע עבודות בניית החרסינה מבוצעים ע"י טכנאי ברמת "אומן" מוסמך ממשרד הבריאות, במסגרת שיתוף הפעולה הטכנאי אף מתייצב במרפאה להתאמה מקסימלית להתאמת גוונים ואיזונים אסתטיים ע"מ לייצור עבודה מושלמת באווירה נוחה.

כל שחזורי השיניים מתבצעים באמצעות ציוד ממוחשב מחומרי גלם תוצרת חוץ (גרמניים), במעבדת שיניים מהמובחרות, תוך דגש על אסתטיקה ועמידה בציפיות וברגישות של המתרפאים.

כיום אנחנו מבצעים באמצעות הציוד הדיגיטלי המתקדם גם סתימות העשויות חרסינה (אינליי): השלמת חומר שן חסר ללא צורך בביצוע טיפולי שורש או כתר היקפי. הציפוי יהיה תמיד בגוון השן עם אפיונים אנטומיים כשן טבעית.

 
 
 
 
 
לפגישת ייעוץ חינם השאירו פרטים