קנופף-בורוכוביץ ד"ר עדי וד"ר משה
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841866
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

יישור שיניים

 
מרפאת שיניים קנופף-בוריכוביץ מבצעת טיפולי יישור שיניים באמצעות פלטות שקופות / DAMON. יישור שיניים נועד למקרים בהם המתרפאים מתלוננים כי הם לא מחייכים, בעקבות מצב השיניים "הלא ישר" שלהם. כלומר ישנה פגיעה באסתטיקה, דבר שפוגע בביטחון העצמי שלהם, מעורר בעיות חברתיות ומקשה להתמודד על משרות מכובדות וליצור קשרים אישיים.

טיפול יישור השיניים מתבצע כיום במספר דרכים מתקדמות טכנולוגית. כיום ניתן לקבל יישור שיניים באמצעות פלטות שקופות, אותן מחליפים מידי תקופה, או סמכים קטנים ללא לחץ על השיניים ו/או החניכיים. המשותף לשתי הדרכים הוא תכנון ממוחשב של האורתודנט מול צוות מומחים מחברות הייצור לתכנון מושלם של הטיפול.

לעיתים ניתן לבצע יישור שיניים ללא פלטות או סמכים, אלא רק באמצעות ציפויי חרסינה עדינים (למינייט) – וזאת במקרים של תזוזות קטנות, צמצום מרווחים או שילוב של בעיית מיקום שיניים עם צבע לא אסתטי, ואז ניתן ליצור מראה נקי ובריא בזמן קצר ביותר.

לפני תחילת הטיפול מתקבלת הדמיה מלאה של הצורה הסופית, ורק לאחר אישור המתרפא מתחילים לייצר את ההתקן הנדרש.

יש לזכור כי לכל טיפול יישור שיניים יש זמן טיפול אחר, המשתנה לפי המקרה ולפי דרישת המתרפא לשינוי אסתטי.

יישור שיניים מותאם לכל שכבות הגיל – ילדים, נוער ומבוגרים.

לעיתים נעשה שימוש ביישור שיניים לצורך בניית רכסים ותמיכת שיניים בטיפולי חניכיים.

יישור שיניים מתאים למתרפא שמזהה כי יש ליקוי במראה השיניים, כגון מיקומים שונים של השיניים, מרווחים בין שיניים או שיניים בולטות.
במסגרת טיפול יישור השיניים, יש צורך בטיפול נוסף אצל שיננית שתשמש גם היא כשומר סף ליצירת היגיינה מלאה במהלך ובסוף הטיפול האורתודנטי.

לעיתים מתרפאים מבקשים לבצע הלבנת שיניים בתשלום נוסף (לא כחלק מטיפול יישור השיניים). מדובר בטיפול קצר במרפאה המתבצע בסיום טיפול היישור, שמטרתו להשלים את הצורה החדשה, הנקייה והאסתטית של השיניים.
 
 
 
 
 
לפגישת ייעוץ חינם השאירו פרטים