קנופף-בורוכוביץ ד"ר עדי וד"ר משה
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841866
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טיפולי שיננית

 
תפקיד השיננית הוא אחד החשובים במרפאת השיניים מרפאת שיניים קנופף-בוריכוביץ השיננית משמשת כשומר הסף של המתרפא והמרפאה כאחד.

תחומי האחריות של השיננית כוללים: טיפולים למניעת מחלות חניכיים, שימור שיניים קיימות, זיהוי עששת בצדי השיניים (לא תמיד ניתן לאבחן אותה בבדיקה ויזואלית ולפעמים היא לא מתגלה ברנטגן), זיהוי אגרסיביות בצחצוח שיניים, זיהוי תופעות של חומציות בחלל הפה ונגעים בריריות הפה.

טיפולי השיננית הם טיפולים קצרים, עד 30 דקות, ויש לחזור עליהם במצב של שיניים תקינות אחת ל-6 חודשים. במידה שישנם כתרים / שתלים / תותבות, ההמלצה היא לטפל 3 פעמים בשנה ואף 4 פעמים בשנה במידת הצורך (כפוף לביקורת רפואית צמודה של מומחה חניכיים).

במסגרת טיפולי השיננית ניתן לזהות כיסי חניכיים – אזור בו אין היצמדות של החניכיים לדופן השן, בעקבות הצטברות אבנית או גורם חיידקי אחר. לאחר הסרתם ניתן למלא את הכיס בחומר תרופתי ולייצור היצמדות מחודשת. במידה שזוהתה מחלת חניכיים חריפה, המתרפא יופנה לקבלת טיפול אצל מומחה חניכיים שהמרפאה עובדת איתו. טיפול הסרת האבנית מלווה בדרך כלל בהברקת שיניים ובהסרת כתמים, שנגרמו מצבענים שונים – דבר שיקנה חיוך יפה בריא ונוצץ.

בסיום הטיפול השיננית תמליץ על טיפולים משלימים במידת הצורך, תיתן הוראות לצחצוח נכון ותפנה לביקורות חוזרות ולמעקב. כדאי להישמע להדרכותיה, כדי למנוע הפתעות לא נעימות בחניכיים ובשיניים.
 
 
 
 
 
לפגישת ייעוץ חינם השאירו פרטים