קנופף-בורוכוביץ ד"ר עדי וד"ר משה
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841866
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טיפולי שיניים לילדים

 
מרפאת שיניים קנופף-בוריכוביץ מבצעת מגוון טיפולי שיניים לילדים. במסגרת התמחותה, ד"ר עדי קנופף-בוריכוביץ מרכזת את תחום רפואת השיניים לילדים במרפאה.

בתחילת הטיפול מבינים ללבו של הילד, את תחושותיו וחששותיו מהטיפול – בין שזו פעם ראשונה ובין שכבר טופל, ואז בודקים איזו חוויה עבר. בעזרת גישתה הייחודית, ד"ר קנופף-בוריכוביץ מצליחה לגרום לילדים להפיג את הפחד ואף להורים להוריד את סף החששות, וליצור את האמון הדרוש מול הילד וההורים כדי להתחיל בטיפול.

האמצעים הטכנולוגיים החדשניים במרפאה כוללים ציוד שמאפשר לטפל באופן המהיר, הבטוח וכמובן האסתטי ביותר:

  • שימוש בגז צחוק שיפיג מיד את תחושת פחד ויצור שיתוף פעולה מידי של הילד עם הרופאה. הטיפול בגז צחוק מלווה בניטור ממוחשב וחדשני, שנותן תמונת מצב לגבי בריאותו של הילד בכל רגע עד לסיום הטיפול.

  • הרדמה ממוחשבת – ללא צורה של מזרק כלל. כמות חומר ההרדמה מחושבת בדיוק לצורך הטיפול, כאשר המחט דרכה עובר חומר האלחוש דקה במיוחד ולא משאירה עקבות של כאב פוסט-טיפולי במקום ההחדרה.

  • שיני חלב שיעברו טיפול שורש עקב עששת נרחבת, יכותרו בכתר זירקוניה לילדים – בעלי מראה אסתטי לבן ומרקם המותאם לחניכיים בצורה האופטימלית והבטוחה ביותר, על מנת לא ליצור סביבה חיידקית לשן הקבועה שממוקמת מתחת לשן החלב.

  • השימוש בכתרי זירקוניה אסתטיים לילדים הגיע לעולם רפואת השיניים לאחר שנים של מחקרים, בהם טופלו ילדים בכתרי אל-חלד מהדור הישן. התגלה כי כתרים על בסיס זירקוניה מקנים סביבה בריאה יותר לשיניים המשוקמות, לחלל הפה וכמובן לשיניים הקבועות שממקומות תחת שיני החלב המטופלות.

כל הטיפולים המשמרים מבוצעים מחומרים אסתטיים בלבד.

הילדים וההורים עוברים הדרכה להמשך טיפול ביתי ולשמירה על היגיינת הפה והשיניים בהתאמה לכל המשפחה ולילד בפרט.

בסיום הטיפולים הילד המטופל זוכה לקבל תעודת סיום, שתסמן לו את תחילת שמירת ההיגיינה וכניסה לרוטינת טיפולים במרפאה – דבר שילווה אותו לאורך החיים גם כמבוגר.

 
 
 
 
 
לפגישת ייעוץ חינם השאירו פרטים