קנופף-בורוכוביץ ד"ר עדי וד"ר משה
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841866
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טיפולי שורש

 
מרפאת שיניים קנופף-בוריכוביץ מבצעת טיפולי שורש תחת מיקרוסקופ דנטלי, שמגדיל את הנראות בתוך התעלה ומסייע למנוע בזבוז של חומר שן בריא ולהסיר כל גורם מזהם בתוך השן. טיפולי שורש מתבצעים גם באמצעות מכשור מתקדם מסוגו, כגון פוצרי סבב עשויים ניקל-טיטניום – הם גמישים מאוד ומגבירים את סיכויי הצלחת הטיפול הודות להגעתם לכל דופן קירות תעלות השורש.

ד"ר משה בוריכוביץ, מנהל רפואי במרפאה, משמש כחבר באיגוד רופאי טיפולי השורש של הסתדרות לרפואת שיניים בישראל. זה שנים רבות שהוא מתעדכן בחידושי המקצוע בארץ בעולם. צבר ניסיון רב בביצוע טיפולי שורש וחידושים של טיפולי שורש מפאת דלקות, טיפול לא מושלם או הוצאת גופים זרים מתוך תעלות השן, שלא הצליחו לשלוף במהלך טיפול שורש קודם.

הטיפול מתבצע בסביבה סטרילית לחלוטין, באמצעות בידוד השן עם סכר גומי וטבעת שמונעת כניסה של חיידקים מחלל הפה אל תוך השן.

כיום המכשור דיגיטלי, וכך גם ציוד ההדמיה. במרפאה קיים מכשיר סיטי מתקדם מסוגו בעולם הרפואה, בעל קרינה נמוכה מאוד, שמאפשר להעריך באופן מקסימלי את הטיפול לכל מקרה, וכל זאת בתוך המרפאה וכחלק מהבדיקה ומהערכת מצב השן.

בנוסף לכך, מרפאות יוקרתיות בעולם החלו להשתמש כיום במכשיר הסיטי כחלק מצילומי ההבחנה לטיפולי השורש ו/או לחידוש הטיפולים. באמצעות פענוח הצילום, ניתן למצוא את מפתחי התעלות והתעלות הנסתרות, לאתר סדקים ולהעריך בדיוק מקסימלי את הצלחת הטיפול.
 
מיקרוסקופ דנטלי
סיטי ופנורמי
 
 
 
 
 
לפגישת ייעוץ חינם השאירו פרטים