קנופף-בורוכוביץ ד"ר עדי וד"ר משה
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841866
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הלבנת שיניים

 

חיוך בריא הוא חיוך יפה – חלום בר הגשמה!

 
מרפאת שיניים קנופף-בוריכוביץ מבצעת הלבנת שיניים – טיפול שבד"כ מבוצע על שיניים טבעיות. לשיניים משוחזרות ישנן שיטות הלבנה אחרות כגון "למינייט" (ציפוי חרסינה). כל מקרה של הלבנה נבחן לגופו.

הטיפול נערך במרפאה, אורך 20 דקות עד שעה ומתבצע באמצעות מנורת לד ייעודית על השיניים וחומרים מגני חניכיים. לאחר מכן, מצויד המטופל בסדים אישיים ובחומר הלבנה לחיזוק הצבע בבית (חומרי הלבנה מורשים ע"י משרד הבריאות ובאישור מכון התקנים הישראלי)

אצלנו במרפאה אנחנו דואגים לתעד כל טיפול וטיפול, המטופל יכול לראות את התמונות של לפני הטיפול וסיום הטיפול ולהשוות ביניהן.

כל פעולות ההלבנה מתבצעות תוך הגנה ושמירה על חומר שן ובריאות החניכיים. גם לאחר סיום הטיפול , המתרפא מתבקש להגיע למרפאה לבדיקות תקופתיות של מצב השיניים המולבנות.

לרוב השיניים מחליפות את צבען המקורי בעקבות הרבה תהליכים: גיל, חבלה, שימוש בתרופות, ריבוי שתייה צבעונית ועישון. שינוי הגוון ניתן לביצוע בעזרת שיטה מהירה וזולה, ללא פגיעה בחומר השן, עד לקבלת חיוך יפה וזוהר.

הטיפול הביתי מבוצע באמצעות סדים שמותאמים אישית למתרפא על ידי מעבדת שיניים. הסדים תומכים בשמירת הצבע הבהיר וניתנים לשליטה בבית הלקוח. בסיום הטיפול המתרפא מקבל הוראות כיצד לשמר את הטיפול ולתחזק נכון את הבהרת השיניים שלו.

ניתן לבצע הלבנה גם לשיניים שעברו טיפולי שורש וצבעם השתנה. מדובר בתהליך שונה לחלוטין, באמצעותו מבהירים מעט את השן – אך היא לא תהיה לבנה כתחילתה.
 
 
אחרי הלבנת שיניים
 
 

אחרי הלבנת שיניים

 
 
 
 
לפני הלבנת שיניים
 
 

לפני הלבנת שיניים

 
 
 
 
 
 
 
 
לפגישת ייעוץ חינם השאירו פרטים