קנופף-בורוכוביץ ד"ר עדי וד"ר משה
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841866
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ד"ר קנופף עדי

 

ד"ר קנופף עדי – מנהלת המרפאה

 
 
סיימה את לימודיה בביה"ס לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית בירושלים. רופאת שיניים כללית משנת 1997. מומחית לרפואת הפה משנת 2010.

עיקר עיסוקה מתמקד בתחום של חולים מורכבים הנזקקים לטיפולי שיניים, שרופאים כלליים אינם מורשים לטפל בהם: מושתלי איברים / מועמדים להשתלת איברים, קרדילים, סוכרתיים וחולים אונקולוגיים. כל זאת בשיתוף פעולה עם מחלקות האונקולוגיה בבתי החולים בארץ ורופאי משפחה מקופות החולים.
 
 
 
ד"ר קנופף עדי
 
 
 
 
מרכזת את הטיפול בפחדים דנטליים בילדים ובמבוגרים תוך שימוש באמצעים, שרק לה כמומחית יש את הרישיון להשתמש בהם. כמו כן, היא מרכזת את תחום הטיפולים תחת טשטוש והרדמות כלליות במרפאה ובמסגרת בית החולים בו היא עובדת. בזמן הזה, בהיותו מורדם ואינו חש בכאב כלל, מתבצעים מרב הטיפולים הנדרשים למטופל תוך הקפדה על אסתטיקה ותפקוד תקין. לאחר הקמתו הוא יכול לחזור לתפקוד מידי. מאחוריה אינספור מקרים מורכבים והרבה שעות טיפול במתרפאים החוששים או מפחדים מטיפול שיניים.

משתתפת קבועה בכנסים בארץ ובעולם. מתעדכנת בכל נושא עם קשר ישיר בפתרון עתידי למתרפא.

חברה באיגוד מומחי רפואת הפה בישראל, בו חברים כ-50 מומחים בלבד.

משמשת כיועצת בתחום לרופאי משפחה מקופות החולים, שמחפשים את הדרך הנכונה לטפל במתרפאים מורכבים, תוך שיתוף פעולה עם המחלקות המתאימות בבתי החולים.

כמומחית בתחום רפואת הפה, היא מדריכה רופאים בקורסי הכנה לבחינות הרישוי. ד"ר קנופף בוריכוביץ מרפאת שיניים, אותה היא מנהלת, משמשת כמרפאת דגל לטיפול עם טסיות לצורך ריפוי העצם לאחר עקירות ובזמן השתלות דנטליות.

עוסקת זה זמן רב בפיסול ובעיצוב פנים באמצעות בוטוקס וחומצה היאלורונית.

התמקצעה בתחום ההשתלות הדנטליות עם שתלי ZIMMER.

במסגרת מומחיותה, עוסקת גם במקרים של כאבי מפרקי הלסתות עם פתרונות של סדי לילה אינדיבידואליים והתאמתם המדויקת למצב המתרפא, שסובל מחריקות שיניים, נעילת שיניים, סגירת לסתות, הפרעות של תפקוד יומיומי ושינה לקויה.
 
 
 
 
 
לפגישת ייעוץ חינם השאירו פרטים