קנופף-בורוכוביץ ד"ר עדי וד"ר משה
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841866
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ד"ר בוריכוביץ משה

 

ד"ר בוריכוביץ משה – מנהל רפואי

 
 
רופא שיניים משנת 1997. אחראי על כל טיפולי השיניים במרפאה עם דגש מיוחד על השגת חיוך מושלם, אסתטי ובריא, באמצעות שימוש במיקרוסקופ דנטלי שמסייע לשמר את המרב מחומר השן.
בעל שני תארים בניהול מערכות בריאות ציבוריות מטעם אוניברסיטת בר-אילן ו-CLARK שבבוסטון.
ניהל במשך שנים רבות מרפאות ציבוריות גדולות של אחת מקופות החולים הגדולות בארץ.
ביצע ופיקח על אלפי טיפולי שיניים, עם דגש מיוחד על אסתטיקה ויצירת חיוכים מחודשים לשביעות רצונם של כל המטופלים שהיו תחת אחריותו. התמחה ברפואת שיניים ציבורית. חבר בסגל הרפואי של המחלקה לרפואת שיניים ציבורית בביה"ס לרפואת שיניים שבאוניברסיטה העברית, ירושלים.
במסגרת שנות פעילותו בהדסה, הדריך מאות סטודנטים והשתתף במחקרים רבים.
חבר באיגוד הרופאים לטיפולי שורש מטעם הסתדרות רופאי השיניים בישראל.
חבר באיגוד השיקום מטעם הסתדרות רופאי השיניים בישראל.
 
 
 
 
 
 
 
מתמקד בטיפול מסוג MINIMAL INVASIVE DENTISTRY, על מנת לשמור על מקסימום חומר שן בריא תחת הגדלה, בטיפולי השורש ובטיפולי האסתטיקה המשמרים, וכן משתמש בלייזר דנטלי לצמצום פגיעה ברקמות השן והחניכיים.

במסגרת עבודות האסתטיקה שד"ר בורוכוביץ עוסק בהן, טופלו מאות שיניים של מתרפאים מהארץ ואף מארה"ב שהגיעו במיוחד כדי לזכות בטיפולים שלו: שחזורים אסתטיים של שיניים קדמיות, ציפויי חרסינה - למינייט, שחזורי חרסינה ממוחשבים לשיניים אחוריות תוך שמירה על מינימום הסרת חומר שן וללא צורך לעיתים קרובות בטיפולי שורש יקרים לשיניים אלו.

שיניים אחוריות זוכות אף הן לטיפול אסתטי ברמה הגבוהה ביותר באמצעות כתרי זירקוניה ממוחשבים, שמגבירים גם את בריאות החניכיים מכתרים מתכתיים שנעשו לפני שנים רבות.

ד"ר בוריכוביץ עוסק אף בשיקום על שתלים ונותן ייעוץ לרופאים אחרים בנושא שחקר רבות, עד לידי הכנת מאמר בנושא שיקום מוברג ולא מודבק על גבי השתלים - למניעת דלקת סביב השתלים הנקראת פריאימלנטיטיס, תוך מחשבה על עתיד החניכיים העוטפים את השתלים ואת השיקום שיתאים לסגר הנכון, בשל העובדה שהעבודות יקרות ואין צורך לחסוך בפתרונות בריאים למתרפאים שלו בעתיד. כל זאת תוך שימוש באמצעים ממוחשבים ובמכשיר סיטי ופנורמי שנמצאים המרפאה.

כמו כן, במסגרת טיפולי האסתטיקה הוא מבצע הלבנות שיניים בהתאמה אישית למטופל. העיקר שהחיוך יהיה לשביעות רצון הלקוחות שלו.
 
 
 
 
 
לפגישת ייעוץ חינם השאירו פרטים